جناب آقای دکتر
با سلام
بنده دو ماه است که نامزد کردم و با نامزدم تو سایت همسر یابی آشنا شدیم. قبل از ایشان من با آقایان زیادی در همان سایت صحبت کرده بودم در رابطه با ازدواج. که برخی متأسفانه فقط قصد دوستی داشتند و برخی دیگر را به توافق نرسیدم و در نهایت منو نامزدم همدیگه رو پسندیدیم.نامزدم فرد فوق العاده غیرتی و حساسه. بااینکه میدانست من با افرادی در سایت قبلا صحبت کرده بودم و برخی از آنان متأسفانه دنبال چیز دیگری غیر از ازدواج بودند،ولی با این حال وقتی گوشی موبایل مرا گرفتند و متوجه اس ام اس های مسدود شده آنها شدند، از بنده ناراحت و عصبانی شدند و مرا محکوم به پنهان کاری و خیانت کردند و اعتمادشان به من از بین رفت. من با تمام این حرفا تقصیر را به گردن گرفتم و از ایشان بابت نگه داشتن شماره آن افراد در گوشی موبایلم عذرخواهی کردم و قول دادم که همه آن مخاطبین را حذف کرده و خطم را در کل عوض کنم. بنده در شبکه های اجتماعی عضوم که در آنجا تا نامزدم وارد نشود بنده نیز وارد نمیشوم تا به بنده اعتماد داشته باشد.( غیر از تایم هایی که در شرکت مشغولم. چرا که رییس شرکتم در خارج از کشور به سر میبرد و به جهت مراودات کاری لازم است که با ایشان از طریق تلگرام مدام در تماس باشم).
من از ایشان فرصت خواستم تا اعتماد از دست رفته را بازگردانم(فقط به دلیل اینکه آنها را همچنان در گوشی موبایل خود نگه داشته و مسدودشان کرده بودم. چرا که به حساس بودن ایشان شناخت داشتم. و همچنین نمیخواستم آنان باعث مزاحمت شوند که مسدودشان کردم). ایشان به ظاهر قبول کردند ولی بعد از آن مدام بهانه میگرفتند و حرف از جدایی میزدند و اینکه من دارم به ایشان خیانت میکنم. مدل حرف زدنشان با بنده کاملا با بی احترامی شد و هر وقت من اعتراض میکردم کار به دعوای شدید کشیده میشد.
ایشان در ظاهر به بنده فرصت دادند ولی در واقع هیچ فرصت یا صبری نکردند تا بنده عدم خیانت را به ایشان ثابت کنم.
رابطه ما روز به روز در حال سردتر شدن است و من از این موضوع خیلی ناراحتم. بارها درباره اینکه با گفتگو و صبر مشکلاتمان را حل کنیم با ایشان صحبت کردم ولی خیلی خود رأی شده اند. نمیدانم چکار کنم.
من نامزدم رو واقعا دوست دارم.و واقعا به ایشان خیانتی نمیکنم. خواهش میکنم کمکم کنید. میخوام رابطه مون رونجات بدم.