سلام.
من ده ساله با دختری که دوستش داشتم ازدواج کردم و حاصل این ازدواج یه دختر 7 ساله و پسر 3 ساله هستش . من خودم لیسانس داروسازی دارم ولی شغلم آزاده و از خانواده مذهبی برخوردارم .
من همسرم و خیلی دوست داشتم و اعتمادی به ایشون داشتم که حد نداشت ولی تمام این جریانات برمیگرده به مرداد ماه که تولد همسرم بود و منم کادو تولدش را دو هفته قبل از تولدش بهش دادم ولی یه حسی بهم میگفت با شوهر خاله خودش رابطه داره . نمیدونم چه حسی بهم میگفت از برنامه تلگرام گوشیشو یه اکانت تو گوشی خودم بندازم که آخر سر انجام دادم . دیدم که بله با شوهر خاله خودش هم تلفنی هم پی ام رابطه داره . دقیقا سه روز قبل از تولدش من هکش کردم و دیدم رابطه دارن تا اون روز تولد خانومم که دیدم شوهر خالش خیلی اسرار دادشت همدیگه رو ببینن . که آخر سر خونه خودم قرار گذاشتن . من خودم آنلاین داشتم پی ام هاشونو می خوندم و قول و قرار و میدیدم . البته داخل پرانتز بگم من شغلم جوریه که صبح میرم سر کار تا آخر شب . زنم خیالش راحت بود که من سر کارم و تا آخر شب خونه نمیام . خلاصه من به مرز جنون رسیدم و محل کارمو ترک کردم و سریع رفتم خونه ساعت 7 بعد از ظهر . با چشم خودم دیدم شوهر خالش رفت تو خونم و منم چند دقیقه بعدش آهسته رفتم بالا که دیدم بچه هایم خونه نیستن و زنم و با شوهر خالش تو خونه من تنهان . حتي در واحد هم قفل کرده بودن . پشت در بودم و صدای خنده میومد و یهو دیدم صدا قط شد و منم دیوانه وار با پا کوبیدم به در تا در واحد بشکنه و برم تو . در که باز شد هم زنم هم شوهر خالش تا منو دیدن به مرز سکته رسیدن . من خودم سه روز داغون شدم . نمیدونستم چیکار کنم فقط رفتم تو خونه و داد و بیداد .
اونا میگن رابطه نامشروع نداشتن ولی کسی که خطا بزرگی بکنه هیچ وقت راستشو نمیگه . که از غذا مادر و پدر زنم یک ساعت بعد بی هوا اومدن تو خونه منو از جریان با خبر شدن . من اینقدر حالم بد بود که از خونه زدم بیرون .
الان که یک ماهه از این جریان گذشته ولی هنوز داغونم و فکرای بیخودی میزنه به سرم که شک ندارم درسته .
اگه میشه کمکم کنید واقعا داغونم .
اینم بگم از نظر رابطه زناشویی من هیچ ایرادی ندارم و آدم با محبتی هستم . حتی وقتی سال 93پدرم فوت کردن توی اون حال و احوال بدم بازم هوای خانوادمو داشتم .
من از نظر ظاهری زشت نیستم و بد هیکل نیستم ویا زنم هم همینطور ولی شوهر خالش نه قیافه داره نه هیکل . از زنم میپرسم چرا این کارو کردی و یا شوهر خالت چی داره من ندارم هیچی نمیگه و میگه اشتباه کردم ببخش منو
خواهش میکنم کمکم کنید .
با تشکر.