با سلام
بنده خانمی مجرد و26 ساله هستم. به صورت قرار دادی در یک ارگان دولتی مشغول به کار شدم رییس این اداره که از لحاظ موقعیت اجتماعی در جایگاه بالایی هستن به بنده ابراز علاقه کردند. برخورد من با ایشان کاملا رسمی و به دور از هر گونه عواطف و احساسات هست ایشون چهل سالشونه متاهل و صاحب دو فرزند هستن مدتی هست در شبکه های اجتماعی بهم پیام میدن و قسم میخورن که عاشقم شدن راستش من به حرفاشون بی اعتنا هستم.کاملا منطقی باهاشون صحبت میکنم بهشون گفتم این کارشون هوس و خیانته و درست نیست. ولی انگار نه انگار حتی بهم پیشنهاد ازدواج هم دادن هر راهی که به ذهنم میرسه رو امتحان کردم ولی دست از سرم برنمیدارن.
در یک شهر کوچیک زندگی میکنم واقعا از ابرو اعتباری که بین مردم دارم میترسم.چیزی که برام جالبه این هست که ایشون هم شخص سرشناسی هستن حتی بهشون گفتم به خاطر اعتبار و ابروی خودشون هم بوده بهم پیام ندن ولی میگن من از هیچ کسی ترسی ندارم. بارها بهم گفته بدون تو نمیتونم زندگی کنم قرارداد کاری رو باز برام تمدید کردن
واقعا نمیدونم دیگه چکار کنم از کارم انصراف بدم؟ ممکنه بعدا برام مشکل درست کنند؟ با ایشون چطورباید برخورد کنم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید.
ممنونتون میشم.