سلام و وقت بخیر
خواهش دارم متن من را کامل بخونید و راهنماییم کنید:
جوانی هستم ۳۰ سال دو سال پیش عقد کردم مهریه شامل یک دانگ و ۲۰۰ سکه می باشد ، یک سال بعدش عروسی کردم ، ۱۰ ماه بیشتر زندگی زناشویی نداشتم و الان خانومم رفته و مجرد زندگی میکنم.
قبل از شروع زندگی منزلی با وام بانک خرید کردیم که با اجبار و شرایط بانک مجبور شدم سه دانگ سه دانگ سند بزنیم که سند در رهن بانک رفت و ماهیانه ۹۸۰ هزارتومان قسط بانک بود و خانون مبلغ نقدی مندرج در مهریه را بخشید ولی مشکل اینجاست که دو دانگ اجبار بانک که به نام خانوم زده شده ، خانومم حاضر به برگشت آن نشد . اقساط وام منزل هم به عهده من گذاشته است.
از ابتدای شروع زندگی بحث مال از طرف همسرم پیش اومد اولش این بود که وام ازدواج دوران عقد چند ماه پرداخت کرد بعد توی زندگی دیگه پرداخت نکرد و ضامنش من جور کرده بودم و مجبور به پرداخت شدم یا سرکارم میومث کمک میکرد از من حقوق میخواست و آخر اینکه پول پاتختی عروسی از من و پدرم میخواست که این موضوعات باعث مشکلات جدی در زندگی ما شد.
تا اینکه خانوم مهریه گذاشت اجرا و الان محکوم پرداخت هستم و منزل چندماهه ترک کرده ، دادخواست تمکین زدم برنگشته و من موندم با ماهیانه یک میلیون تومان قسط و پرداخت مهریه.
روحیه ام از دست دادم ، خیلی خستم ، دستم به هیچ کاری نمیره و دوست دارم این موضوعات تموم بشه ، الان نمیدونم چکار کنم این همه مهریه و اقساط بانک.
لطفا کمکم کنید.
سپاس