سلام/ من خانمی 29 ساله هستم و 5 ساله که با نامزدم اشنا هستم و بعد از 4 سال دوستی یکساله ک نامزدیم خانواده ها تقریبا جور هستن و مشکلی نیست ، ولی بین من و محمد یه مشکلی هست و اون گذشته منه.
راستش قبل از اینکه ما اشناییمون رو شروع کنیم محمد از رابطه من با دوست پسر قبلیم اگاه بود ولی رابطمون شروع شد و علاقه مند شدیم.( من یکسال اول نمیدونستم که محمد از رابطم میدونه، محمد از دوستان دوست صمیمی من بود که همین دوست عزیز راز منو فاش کرده بود و بعد از یکسال خود محمد گفت که من میدونم تو رابطه داشتی). در این مورد خیلی حرف زدیم و محمد خیلی سعی میکرد که بااین قضیه کنار بیاد و همه چی داشت خوب پیش میرفت که 6 ماه هست بامن سرد شده و درست زمانیه که خانواده اصرار به عقدو ازدواج میکنن، علت سردیه محمد گذشته منه که باز یسری افکار سراغش اومدن و اون ترس برداشته، هم من هم محمد میترسیم این افکار باعث ازار دادنه من بشه در اینده، همینطور که الان تا صحبتی میشه کل وجودم به هم میریزه. ما از لحاظ فرهنگی مذهبی تفاوتی نداریم ولی من اشتباه کردم و الان هم برای جبرانش کاری از دستم برنمیاد جز پشیمونی و توبه.
گذشتن و دوری از محمد برای من یک شکست جبران ناپذیره. الان محمد برای بار دوم پیش مشاور میره که شاید راه حلی پیدا شه. میخاستم کمک کنید به من، چکار باید کنم تا به محمد کمک کنم؟
ممنون از لطفتون