سلام خسته نباشید . ببخشید من حدود یک ماهه با خواستگارم که همراه خانواده چند جلسه برای خواستگاری منزل ما اومدن جهت اشنایی بیشتر در ارتباطم. در این یک ماه از طریق تلگرام با هم در ارتباط بودیم و چند مرتبه هم بیرون رفتیم. خانواده ها هم کاملا در جریان ارتباطات ما بودن. در مورد موضوعات مهم با هم تفاهم داشتیم و اگر هم اختلاف نظری بود جزئی بود. ایشون خیلی به من ابراز علاقه میکردن و همه چیز خیلی خوب پیش میرفت . من 25 سالمه و ایشون 27 سال. لازم به ذکره که من این مدت هیچ خطا و رفتار بدی از ایشون ندیده بودم . تا اینکه ایشون چند روز پیش به من پیام دادن و گفتن باید قبل از محرمیت موضوع مهمی رو با من مطرح کنن و اینکه برای اولین بار درمورد مسائل جنسی با من صحبت کردن و گفتن بعد از ازدواج از من رابطه مقعدی و رابطه دهانی هم میخوان. و اینکه در رابطه خشن هستن. من هر چقدر سعی کردم که ایشون رو متقاعد کنم که رابطه مقعدی برای خانم خیلی عوارض داره ایشون نپذیرفتن. و گفتن رابطه مقعدی براشون خیلی مهمه و به هیچ عنوان از این خواسته شون کوتاه نمیان و در هفته 3 بار یا بیشتر رابطه مقعدی میخوان . وقتی من نپذیرفتم . ایشون به صراحت گفتن پس همه چی تمومه و بهتره همین جا رابطه رو کات کنیم . چون که بعدا در اینده حتما به مشکل میخوریم و باعث خیانت و مشکلات بدتری میشه . و خیلی راحت از من دست کشیدن. من خیلی برای تداوم این رابطه تلاش کردم ولی ایشون به هیچ عنوان از خواسته شون کوتاه نیومدن و گفتن من عقلانی تصمیم گرفتم بهتره از هم جدا بشیم چون شما با این موضوع کنار نمیای و بعدا هر دو اذیت میشیم. بهشون پیشنهاد مشاوره قبل از ازدواج دادم . قبول نکردن و گفتن من این کارو دوست دارم . پس مشاور چی میخواد بگه.
گفتم برای من جدا شدن و کات کردن خیلی سخته در جواب گفتن با مرور زمان همه چیز حل میشه.
گفتم نکنه دنبال بهانه برای جدایی هستی گفت نه. تنها مشکل ما عدم تفاهم در مسائل جنسیه.
و اینکه از من خواستن واقعیت رو به خانواده ها نگیم . بگیم علت عدم تفاهم ما مورد دیگه ای بوده و من بگم جواب منفی به ایشون دادم.
من تمام تلاشمو برای ادامه رابطه کردم ولی این اقا در حالی که قبلا ادعا میکرد خیلی منو دوست داره اما الان به خاطر این موضوع راحت منو کنار گذاشت.
لطفا راهنماییم کنید من باید چیکار کنم . من واقعا به ایشون علاقه دارم ولی به هیچ عنوان نمیتونم خواسته ایشون رو بپذیرم .