سلام، حدود 5 سال هست که ازدواج کرده ام، ذاتا ادم پرخاشگری بودم اما در ازدواجم و با همسرم این رفتارهارو کنترل میکردم و نمیگذاشتم زندگی ام خراب شه، اما این چیزی حدود 6ماه هست که تمام رفتارهای همسرم روی مغزم هست و باعث عصبی شدنم میشه. من در خانه شاغل هستم (دورکار) همسرم هم راننده اسنپ هست. زندگیمون فرق داره من صبح تا عصر کار میکنم همسرم عصر تا اخر شب ولی روزهای تعطیل باهم هستیم. خیلی هم رو دوست داریم اما من علاقه ام بهش در تلاطم هست. بیشتر وقتها بخاطر کارهاش ازش بدم میاد و شروع میکنم به داد و فریاد کردن و از کارهایی که کردم و کارهایی ک اون نکرده حرف میزنم.
مثلا قرار بود شیر لباسشویی رو درست کنه بعد از 3 سال انجام داد بالاخره، این موضوعو هر دفعه بهش یادآور میشم. خیلی خسته شدم، هر بار هم که دعوا میشه میگم از زدنگیم برو بیرون. همسرم خیلی منطقی و اهل تفکر مثلا تا هرچیزی که میشه میگه منطق اینو میگه منطق اونو میگه و من بدتر داغون میشم. خلاصه کارها و رفتارش روی مغز هست و هر دفعه بیشتر از دفعه قبل عصبی تر میشم و پرخاش میکنم.
از نظر جنسی هم علاقم کم شده و فقط زمانی که نیازم زیاده میشه میرم سمتش ولی اون همیشه نیازش رو بیان میکنه و تقریبا هر روز سکس میخواد اما من نمیگذارم این اتفاق بیافته و گاهی مانع ارتباط میشم. در کل رفتار های ریزش بیشتر اذیتم میکنه و روز به روز زودرنج تر و عصبی تر میشم، مثلا امروز سر یک موضوع بیخود و پوچ کلی داد زدم و گفتم از زندگیم بر بیرون ولی چند دقیقه بعد رفتم از دلش درآوردم (همیشه نمیکنم این کارو).
میتونم بگم حسم بهش کم شده و مثل قبل دوسش ندارم اما گاهی واقعا علاقم زیاد میشه (نوسان داره)
فکر میکنم روز به روز هم دارم بدتر میشم. بهش گفتم بریم مشاوره قبول کرده
اما میدونم خیلی داستان توش هست و از نظر مالی هم خیلی نمیتونم هزینه های مشاوره رو بدم
وسط این هاگیر واگیر آقا بچه میخواد و سال میخواد اقدام کنیم اما من اصلا نمیتونم
هم بخاطر کارهایی که ازش میخوام که باید انجام بده و هم مالی
در مورد این رفتارم و اینکه چیکار کنم تا بتونم تحمل رو بیشتر کنم کمک می خوام
از وقتی که قضیه بچه جدی تر شده، به شدت عصبی تر شدم و هی میگم جداشیم و از زندگیم بری
چیکار کنم؟