سلام خسته نباشید
دختری 34 ساله هستم که ازدواج نکردم. دو ماه پیش مردی که همسرش رو 4 سال پیش طلاق داده به من ابراز محبت کرد (ایشون رو ملاقات نکرده بودم ولی بخاطر مسایل کاری باهاشون در تماس بودم ) ولی من خیلی منطقی سعی کردم جلو برم. ایشون هرروز چندین بار تماس می گرفتن و حرف می زدیم و ایشون از خصوصیات اخلاقیشون میگفتن و من نیز. و پیامهای عاشقانه میدادن و در تماسهاشون هم حرفهای عاشقانه می زدن.
بعد از یک ماه به تهران اومدن و همو دیدیم و جاهای مختلف رفتیم و من رفتارشون رو مناسب دیدم و بعد از اونروز کم کم بهشون حس پیدا کردم . ایشون کارشون به خارج از کشور هست . بعد از اینکه من بهشون ابراز محبت کردن ، بعد از برگشت به ایران ، ایشون به من کم توجه شدن دیگه تماس نمی گرفتن وقتی دلیل رو جویا شدم گفتند که درگیر مسایل مالی هستند و به خاطر احساسی که به من دارن نمیتونن مثل قبل به خارج از کشور برن چون در خارج از کشور نه اینترنت دارن و نه سیم کارت و این موضوع اذیتشون میکنه و خارج رفتن رو براشون سخت می کنه . به من گفتند بهشون مهلت بدم تا چند ماه باهم کم رابطه داشته باشیم تا بتونن هی برن خارج و مشکلات مالیشون حل بشه.
سوال من از شما که باتجربه هستید اینه که از کجا بفهمم راست میگن . یعنی منو هنوز همونقدر دوست دارند. چقدر می تونم به این رابطه اعتماد کنم .
ایا به نفعم هست که این رابطه رو بذارم کنار؟

پیشاپیش از پاسخگوییتون کمال تشکر رو دارم.