سلام خسته نباشید دختر 31 ساله هستم فوق لیسانس و شاغل. چند وقت پیش خواستگاری برام اومد که که با تحقیق و پرس و جو شنیدیم از هر لحاظ خوب و خانواده دار و اصیل هستند. اجازه دادیم حضوری اومدند خونه مون که حرف بزنیم و همدیگه رو ببینیم.
بعد از اینکه رفتند روز بعدش تماس گرفتند که قصد دارند سریع عقد کنند. ولی من نمیخواستم به این زودی و بدون آشنایی تن به عقد بدهم. براشون توضیح دادم و قبول کردند 2 ماه جهت آشنایی با روحیات همدیگه حرف بزنیم و اگه به توافق رسیدیم عقد کنیم. در ایام آشنایی این آقا همه اش به من ابراز علاقه میکرد و از نیمه گمشده میگفت و خلاصه خیلی قربون صدقه ام میرفت . بعد از حدود 10 روز از آشنایی، یک روز بدون مقدمه سرد شد. پیام دادم جواب نداد؛ از من پیام دادن و از اون سرد شدن.
خلاصه بعد از کلی بحث که چرا یه دفعه ای از آب و تاب عشق و عاشقی افتادی و سرد شدی؛ جواب داد: من نمیتونم خوشبختت کنم😳. گفتم چرا؟ گفت قبل از آمدنم به منزل شما؛ به من خواهرت رو نشون داده بودند و من فکر میکردم تو هستی که فلان اداره هم کار میکنی😐. میگفت جلسه خواستگاری و معارفه متوجه شدم دختری که معرفی کردند تو نیستی اما شغلت همان شغل هست😳. گفتم پس چرا روز اول نگفتید و اصرار داشتید عقد کنیم؟😒 گفت حیا میکردم بگم 😁 . گفتم کمی هم حیا میکردید دروغکی قربون صدقه من نمیرفتید و حیا میکردید و با احساس من بازی نمیکردید☹️.( تازه من و خواهرم بقدری شبیه هستیم که هیچکس ما رو تشخیص نمیده که کدوممون هستیم).
گفت ببخش و حلالم کن و رفت😐😐😐.
حالا من خیلی کلافه ام اصلا نمیتونم با این اتفاق کنار بیام. علت بازی با احساسم رو نمیدونم تازه اقا پسر33 ساله هستند و بچه نیستند.میخواستند زود عقد کنیم که چی بشه؟ بعد دو روز بهم بگه من خواهرتو میخواستم؟😏😏
واقعا چند روزه ذهنم درگیره. ☹️
خدارو هزار بار شاکرم که خیلی زود ماهیتش برام روشن شد. باورتون نمیشه؛ اونقدر صاف و ساده و با ایمان حرف می زد که روز اول شیفته اش شدم. اما همه حرفهاش دروغ بود. 😐😐
بخدا نمیدونم چیکار کنم. همه اش گریه میکنم. آخه 10 روز با من عاشقانه حرف زد از آینده گفت از برنامه هاش گفت ذهن منو درگیر کرد؛ آخرش رفت.
فقط بگید چیکار کنم؟؟ آیا راست میگفت که منو اشتباهیی دیده؟ پس چرا از ضغل من تعریف میکرد؟پس چرا 10 روز بمن از دوستت دارم ها گفت؟ نمیدونم دروغگویی چیه که راحت میگن.
ممنونم میشم راهنماییم کنید. آیا راهی هست برای برگشتنش؟ دلداده نیستم اما خیلی برام علامت سوال بزگی شد این اتفاق